En İyi 3 Komedi Filmi

Yorumlar · 254 Görüntüler

Hayat bizi her zaman güldürmez. Hayatın sıkıcı ve bunaltıcı havasını dağıtmak için kahkahalarla gülmek ister misiniz? İşte hayatınıza kahkaha katacak 3 komik film!

1-This is the End (Buraya Kadar)

Mükemmel ve eğlencenin dibine vurduğunuz bir partide olduğunuzu ve dünyanın ertesi gün yok olacağını öğrendiğinizi düşünün. Nasıl hissedersiniz? Bir sürü ünlünün oynadığı (James Franco, Emma Watson, Jason Segel, Seth Rogen)  film, dünyanın sonunun gelmesi üzerine yaşanan olayları konu alıyor.

2-Ted (Ayı Teddy)

Hepimizin çocukluk arkadaşı vardır değil mi? Peki çocukluk arkadaşınız oyuncak ayınız olsa nasıl olurdu? 30 yaşında ki John’un en yakın arkadaşı olan Ayı Teddy konuşan ve hareket eden bir ayıcık. Fakat Ayı Teddy alkol alan, bir sürü küfür eden ve +18 davranan bir ayıcık. Ayı Teddy ve John’un eğlenceli arkadaşlık ilişkisini anlatan Ted izleyiciden çok fazla ilgi gördü.

3-Despicable Me (Çılgın Hırsız)

Eğlenceli, çılgın, eşsiz ve  bir o kadar da sevimlilikleriyle kendilerini sevdirmeyi başaran Minyonların hikayesi. Her yaştan insana hitap eden Çılgın Hırsız Dünyamızın uydusu olan Ay’ı kötü adamlardan kurtarmak üzerine oluşmuş bir  hikaye.

 

Yorumlar