Animasyon Film Önerisi

Yorumlar · 367 Görüntüler

En güzel animasyon flim önerileri sizlerle...

Ice Age (Buz Devri)


Dünyaya hüküm sürmeye başlayan Buzul çağında tek başına kalan hayvanlar hayatta kalmanın yollarını arıyorlar. Kendi halinde dolaşan bir mamut, karizmatik ve asil bir kaplan ve sempatik bir rakun bu esnada tanışıyorlar. Üçü istemeseler de yakınlaşıyorlar ve bu karmaşanın ortasında buldukları küçük bir insan bebeğini sahiplerine ulaştırmayı kendilerine görev ediniyorlar.

 

Ratatouille (Ratatuy)

Şişman bir fare olan Remy, yemeğe çok düşkündür ve tek hayali aşçı olmaktır. Bu hayalini gerçekleştirebilmek için Paris’e gider ve kazayla şehrin en iyi restoranının kanalizasyonuna düşer. Restoranın yeni elemanıyla bir anlaşma yapar ve mutfağa girmeyi başarır. Ancak tüm bunların dışında insanlar farelerden iğreniyordur. Bu yüzden kendisini kabul ettirmesi biraz zorlu olacaktır.

 

Toy Story (Oyuncak Hikayesi)

Andy, oyuncak koleksiyonu yapan ve oyuncaklarına çok büyük önem veren küçük bir çocuktur. Andy’in bilmediği bir şey vardır. Andy’in oyuncukları Andy yokken en sevdiği oyuncak olan kovboy Woody’nin liderliğinde konuşuyorlar, yürüyorlar ve birtakım görevler yapıyorlardır. Ancak bir gün Andy’e en son çıkan oyuncak Buzz-LightYear hediye edilir. Buzz-LightYear ve kovboy Woody arasında kıskançlıktan doğan birçok problem çıkar.

 

Yorumlar