Arkadaşlarla Oynanacak Oyunlar

Yorumlar · 372 Görüntüler

Arkadaşlarımızla buluştuğumuz zamanlar da herkesin telefonlara gömülerek hiçbir şey konuşmadan oturması en büyük sorunlardan biri. Bu sorunu aşmak adına sizin için 2 harika oyun seçtik. Haydi, oyunları öğrenelim;

1-) Sürekli Roman


Sürekli roman oyunu için eliniz de olması gereken tek şey kâğıt ve kalem gerisi sadece sizin ve arkadaşlarınızın hayal gücüne kalmış. Arkadaşlarınızla aranızda belirlediğiniz bir konu üzerinden birkaç satır uzunluğunda yazdığınız yazıyı sürekli başka birinin yazmasını isteyerek devam ettirin. Unutmayın hikâyeyi her seferinde başka biri devam ettirecek. En sonunda hepinizin oluşturduğu karmaşık ve komik yazıyı okuyarak eğlenebilirsiniz.

2-) Ben Kimim?


Çok klasik ama vazgeçilmezlerin arasında olan oyunlar arasında gelen’’ Ben Kimim?’’ arkadaş ortamının en beğenilen oyunu. Oynayan herkes seçtiği tanınır birinin ismini birbirinin alnına yapıştırır ve o kişiyi bulmak adına sorduğu sorularla kim olduğunu bilmeye çalışır. Oyunun asıl kuralına cevabi evet ya da hayır olmak üzere 20 adet soru sorulur. Bu kurallar arkadaş ortamınıza göre tabii ki değişiklik gösterebilir.

 

Yorumlar