En İyi Komedi Dizileri

Yorumlar · 121 Görüntüler

En iyi komedi dizilerini sizlere tanıtacağım..

Forever

Dizinin tek bir sezonu vardır ve 30’ar dakikalık 8 bölümden oluşur. Oscar ve June’un ilişkileri rutine dönmüştür. Yıllarca aynı yerde yaşamışlar ve her zaman aynı yere tatil yapmaya gitmişlerdir. Dışarıdan bakınca oldukça mutlu gözüken çift, aslında ilişkilerinden sıkılmışlardır. Bu rutine dönen ilişkiden sıkıldıkları için bu sefer göl evi yerine kayak tatili yapmaya giderler ve rutinlerinin dışında çıkmış olurlar.

Two Broke Girls

Caroline oldukça zengin bir iş adamının kızıyken bir anda parasız kalır ve Max’in çalıştığı restorana işe girer. İşe girdikten sonra ise atıyla beraber Max’in evine yerleşir ve ev arkadaşı olurlar. Bir süre sonra birlikte dükkan açmaya karar veren ikili, oldukça komik olaylar yaşayarak her bölümde sizi kahkaha krizine sürükler.

 

Parks And Recreation

2015 yılında biten dizinin 7 sezonu vardır. Bir kasabanın Park Ve Bahçeler Müdürlüğü’nün çalışanlarının etrafında dönen dizideki herkesin onları çeken kameradan haberi vardır. Huysuz müdür Ron ise dizinin en sevilen ve en eğlenceli karakterlerinden biridir.

Yorumlar