Katrancı Koyu Nasıl?

Yorumlar · 313 Görüntüler

Göcek masmavi sularının hakimiyeti içerisine girdiği bu yerde sevdiğiniz insanlarla birlikte güzel zamanlar geçirmeniz mümkün.

Tertemiz, masmavi deniz koylarında tekne gezisine çıkabilirsiniz. Yaz aylarının vazgeçilmez  alanlarından biri haline gelmiştir. İlk geldiğiniz zaman göze çarpan özelliklerinden birisi de orada çalışanların sizinle güler yüzlü olarak ilgilenmeleri oluyor. Aynı zamanda şezlonglar birbirine yakın şekilde bulunuyor. Denizin berrak  görüntüsü de sizleri mest etmeyi başarır cinsten. Mis gibi bir doğa içerisinde tatilinizi doyasıya yapmak istiyorsanız o zaman  mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerler arasında bulunuyor. İster deniz kenarların şezlonglarda isterseniz restoranda oturma şansına sahip oluyorsunuz.

Katrancı koyunda denizin kademeli bir şekilde yükselişe geçtiğini söyleyebiliriz.  Denizde ilerledik sıra derinlik daha fazla artmaya başlar hale geliyor. Eğer ki temiz bir deniz arıyorsanız o zaman yapmanız gereken ise Katrancı koyu ziyaretlerinizi yapmanız gerekecek. Sakin bir yer olduğundan dolayı gürültülü insan kalabalığından uzak kalmış olursunuz. Bu sayede kafanızı dinlemeye başlamış olursunuz. Aynı zamanda mangal ve piknik alanları da olduğundan dolayı yemek yeme ziyafetinide yaşamanız mümkün.

Yorumlar