2020 Kış Modası

Yorumlar · 158 Görüntüler

2020 yılına girdiğimiz bu dönemlerde her şeyin değişmesi ile birlikte moda da değişime uğramıştır. Pantolonlar, ceketler, montlar, ayakkabılar ve dahası her yıl değişen moda ile güncellenmektedir. 2020 yılında moda alanında ne gibi değişimler oldu? Tamamını bu yaz

2020 yılının vazgeçilmezlerinden olan kaşe ceketler, yeni desenleri ile karşımıza çıkıyor. Peluş kürkler ise 2020 kış modasında yer edinen bir diğer giysi. Son yıllarda sıkça tercih edilen Chelsea botlar, deri pantolon ile beraber güzel bir uyum sağlıyor. Bazı giyim firmaları ise tül şeklindeki kol tasarımlarını saydam bir şekilde yaparak farklı bir dizayna ev sahipliği yapıyor. 2020 kış modasında yer alan bu model, hem soğuktan koruyacak hemde güzel bir tasarım sunacak. Daha sıcak bir giysi tercih edenler için üst giysi olarak yünlü ve sade şekilli giysiler tercih edilmektedir.
 
 
2020 kış modası ile birlikte bu yıl tercih edilen renklerden biri ise baharat renkleri oldu. Bununla beraber 80’li ve 90’lı yılların tasarımı 2020 yılında tekrar revize edilerek güncellenmiş bir haliyle karşımıza çıkarken kolda bulunan yapay kürklerde dikkat çekmektedir.
Yorumlar